Індивідуальне членство

ХОЧЕШ ВСТУПИТИ ДО ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ, напиши свій номер телефону, скориставшись кнопкою “Отримати документи”

Ми зателефонуємо тобі, щоб надати повну інформацію про ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЧЛЕНСТВО, направимо Статут Профспілки для ознайомленя та Заяву на вступ для підпису

Згідно зі статтею 1 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” – професійна спілка (профспілка) – добровільна неприбуткова громадська організація,що об’єднує громадян,пов’язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання).

Член профспілки – особа, яка входить до складу профспілки, визнає її статут та сплачує членські внески

  • У виняткових випадках за рішенням виборного органу організації Профспілки допускається подвійне членство.
  • Членство в Профспілці є добровільним. 
  • Прийняття в члени Профспілки проводиться первинною організацією Профспілки або її виборним органом на підставі особистої заяви в місячний термін з дня її подання.
  • При відсутності первинної профспілкової організації прийом в члени Профспілки здійснюється президією територіальної організації Профспілки.
  • Члени Профспілки перебувають на обліку в організації Профспілки за місцем основної роботи (служби), навчання.
  • Якщо за основним місцем роботи чи навчання первинна організація Профспілки не створена, член Профспілки може перебувати на обліку в іншій організації Профспілки. 

Особа, яка бажає бути членом Профспілки не за місцем основної роботи або навчання, звертається до комітету районної, міської, обласної, організації (президії комітету), який (яка) визначає місце її перебування на профспілковому обліку.

Щомісячні профспілкові внески встановлені у розмірі:

1% від розміру місячної заробітної плати (основної, додаткової та інших заохочувальних та компенсаційних виплат), нарахованої працівнику – члену Профспілки (максимальна сума, з якої сплачується профспілковий внесок, це п’ятнадцять розмірів прожиткового мінімуму, встановленого чинним законодавством для працездатних осіб);

0,5% від законодавчо встановленого мінімального розміру стипендії – для студентів та учнів;

0,1% від мінімального розміру пенсії за віком – для непрацюючих пенсіонерів;

0,1% від суми мінімальної заробітної плати для членів Профспілки, що припинили роботу з поважних причин, передбачених законодавством України, тимчасово втратили роботу у зв’язку зі скороченням штатів чи ліквідацією установи, чи навчального закладу.

Для виконання статутних завдань, проведення загальнопрофспілкових заходів, створення і підтримки загальнопрофспілкових фондів, навчання профспілкових кадрів, ведення діяльності, пов’язаної з членством у міжнародних та всеукраїнських профспілкових організаціях і об’єднаннях, утримання апаратів виборних органів Профспілки первинні організації Профспілки перераховують до організацій, вищих за рівнем, не менше 30 відсотків від загальної суми (валового збору) зібраних внесків.

Реквізити для сплати членських внесків:

Отримувач: Херсонська ООППДУУ

UA693003460000026008000001896 в АТ «АЛЬФА БАНК»

Призначення платежу: членський внесок, ПІБ, період

Сплатити членський внесок онлайн

ВАЖЛИВО!!! У полі коментарі, будь ласка напишіть: членський внесок, ПІБ, період


QR-код для сплати членських внесків

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць