Голова та рада Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок

Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок – об’єднання організації профспілок у Херсонській області (надалі – Облміжпрофрада ) є добровільним об’єднанням обласних організацій Всеукраїнських профспілок та первинних профспілкових організацій, що діють на території Херсонскої області і не мають обласних профспілкових виборних органів, створене 21 грудня 1990 року.

Вищою посадовою особою Облміжпрофради є голова Облміжпрофради, який обирається Конференцією терміном на п’ять років і працює на постійній основі.

02 листопада 2017 року відбулась VI Херсонська обласна міжгалузева Конференція профспілок. Порядком денним було передбачено розгляд 13-ти питань серед яких: звіт про роботу Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок за період між V і VI обласними міжгалузевими Конференціями профспілок та Стратегію і програму діяльності Херсонської облміжпрофради на 2018-2022 роки, обрання голови Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.

За результатами голосування Головою Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок обрано Добровольського Анатолія Миколайовича.

Добровольський Анатолій Миколайович

Голова Херсонської обласної
міжгалузевої ради профспілок
+38 (0552) 22-33-14 kh_omrp@i.ua

Також, VI Конференція затвердила повноваження 58 членів Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок та 5 ревізійної комісії.

Голова Херсонської обласної організації профспілки обрана членом президії Облміжпрофради,

Ознайомитись з повноваженнями голови Облміжпрофради

Ознайомитись з повноваженнями президії Облміжпрофради

Більш детальну інформацію про роботу Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок дивись на офіційному сайті http://omrp.ks.ua та підписуйся на сторінку у Фейсбуці https://bit.ly/31ZGw54

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць