Сімейний відпочинок – “Профспілкова родина”

ЩОРОКУ президія Хесоснькоої обласної організації Профспілки разом з адміністрацією CAMP GAGARINA запрошує ДОРОСЛИХ і ДІТЕЙ на оздоровлення і сімейний відпочинок до міста-курорту Скадовськ в оздоровчий заклад ім.Гагаріна з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм в рамках проведення зміни «Профспілкова родина».

Зміна проводиться за умови участі у ній не менше 100 осіб.

Тривалість зміни від 7 до 14 днів протягом літніх місяців.

УМОВИ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

ДЗОВ Гагаріна знаходиться в екологічно чистій зоні на півдні Херсонської області, в місті-курорті Скадовську, на узбережжі мілководної Джарилгацької затоки (перша берегова лінія), яка добре прогрівається сонячними променями, має чудові цілющі якості та підходить для безпечного купання дітей. Цей курорт славиться як істинно дитячий курорт. Через мілководдя затоки в спекотні літні дні вода прогрівається до 30-32 градусів Цельсія. Швидке випаровування підвищує насиченість води морськими солями, концентрація яких вище концентрації відкритого моря і досягає 22%. Вода в затоці насичена мінералами, йодом і бромом, необхідних для профілактики і лікування захворювань верхніх дихальних шляхів і нервової системи. Дозований вплив на організм людини коктейлю з повітряних ванн, сонячних променів, морських купань і теплого піску сприяють ефективному оздоровленню, загартовують організми дорослих і дітей, роблять його стійкими до простудних та інфекційних захворювань.

Адреса: Херсонська область, м.Скадовськ, провулок Нічика, 10

Код місця на Гугл карті: 4V7Q+6Q Скадовськ, Херсонська область

GPS координати: 46.113267 32.889319

Умови проживання

ДЗОВ ім. Ю.О.Гагаріна площею 3,5 га знаходиться у самої пляжної зони, має чотири одноповерхових стаціонарних корпуси по 8-9 кімнат кожний. Туалети, душові на поверсі. В корпусах кожна родина проживає окремо в 2-, 4-, 5-місних кімнатах з дотриманням необхідної площі на одну особу в умовах карантину.

Харчування

ДЗОВ Гагаріна організовує для своїх гостей комплексне трьохразове харчування з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. Заклад має світлу їдальню на 250 місць. Працівники харчоблоку – майстри своєї справи, які чудово готують смачні страви. Порції великі.

Водопостачання

Холодна та гаряча вода у закладі подається цілодобово з власної артезіанської свердловини.

Інфраструктура

Спортивний майданчик, який включає в себе 3 поля: волейбольне , футбольне, баскетбольне; ігровий майданчик; літня естрада – кінотеатр та танцювальний майданчик на відкритому повітрі; будинок школяра; своя трансформаторна підстанція; автостоянка, що охороняється.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ВАРТІСТЬ ТУРУ «ПРОФСПІЛКОВА РОДИНА»

У 2021 році зміна “Профспілкова родина” відбудеться з 08 по 15 червня 2021.

Кількість днів перебування родин не менше 3 діб.

(Протягом сезону “Літо 2021” можливі додаткові дати проведення зміни “Профспілкова родина” , про які буде повідомлено після 10 червня п.р.)

Для бронювання туру «Профспілкова родина» необхідно заповнити заявку (Додаток 1) та до 01 червня 2021 року надіслати на електрону пошту: kherson_seuu@i.ua (Просимо у темі електронного листа вказати: Профспілкова родина).

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте або пишіть: +380509119955 (viber, WhatsApp, Telegram) – Татаринова Людмила Григорівна.

Для членів Херсонської облорганізації профспілки працівників державних установ акційна вартість проживання з трьохразовим харчуванням на одну особу складає:

Дорослі, діти та онуки віком від 11 до 18 років –  350,00 (триста п’ятдесят) грн.;

Діти та онуки віком від 6 до 10 років 300,00 (триста) грн.;

Діти та онуки віком від 2 до 5 років 200,00 (двісті) грн.;

Діти та онуки віком до 2 років – безкоштовно.

 

Для родин спілчан держустанов Херсонщини, які мають двох та більше дітей, віком до  18 років, додаткові знижки на проживання та харчування дітей у розмірі 10%.

Для членів регіональних організацій Профспілки працівників державних установ України та галузевих організацій Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок акційна вартість проживання з трьохразовим харчуванням на одну особу складає:

Дорослі, діти та онуки віком від 11 до 18 років –  400,00 (чотириста) грн.;

Діти та онуки віком від 6 до 10 років – 350,00 (триста п’ятдесят) грн.;

Діти та онуки віком від 2 до 5 років – 300,00 (триста) грн.;

Діти та онуки віком до 2 років – безкоштовно.

Для родин спілчан Профспілки держустанов України та Херсонської облміжпрофради, які мають двох та більше дітей, віком до 18 років, додаткові знижки на проживання та харчування дітей у розмірі 5%.

При умові комплектації груп та за додаткову плату, закладом можуть бути організовані 

 • – послуги трансферу (Херсон-Скадовськ-Херсон),
 • – морські прогулянки на яхті,
 • – походи до Скадовського Аквапарку та Дельфінарію,
 • – екскурсії в Асканію Нову,
 • – на острів Джарилгач,
 • – по Дніпровським плавням та Олешківським піскам,
 • – гейзер,
 • – рожеве (Лемурійське) озеро,
 • – до «Виноробного господарства Князя П.М.Трубецького» та заводу «Таврія».

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

  * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць