Про Профспілку

Профспілка: ІНСТРУМЕНТ ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ ПРАВ!

Ми є не тільки однією із найчисельніших профспілкових організацій, ми є багатогалузевою Профспілкою і основна мета нашої діяльності – представництво і захист професійних, соціально-трудових прав та інтересів членів профспілки.

Херсонська обласна організація профспілки працівників державних установ є організаційної ланкою Професійної спілки працівників державних установ України –ППДУУ (State Employees Union of Ukraine – SEUU).

Професійна спілка працівників державних установ України є всеукраїнською неприбутковою громадською самоврядною організацією, яка об’єднує на добровільній основі громадян, пов’язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (служби, навчання), які працюють (служать) в органах державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органах, Збройних силах України, інших державних установах, організаціях, підприємствах, банківських та фінансових установах, страхових компаніях і суміжних за родом діяльності інших організаціях незалежно від форм власності та видів господарювання або навчаються у відомчих навчальних закладах, осіб, які звільнились у зв’язку з виходом на пенсію або тимчасово не працюють, а також іноземних громадян, які працюють або навчаються в установах та навчальних закладах.

Ми є членською організацією Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок, Федарації Профспілок України.

Наша організація профспілки працівників державних установ визнана репрезентативною на територіальному рівні.

Ми є засновником Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім.Ю.О.Гагаріна (CAMP GAGARIN), що розташований у місті-курорті Скадовську Херсонської області.

З 2013 року по теперішній час обласну організацію Профспілки працівників державних установ України очолює Татаринова Людмила Григорівна.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць