Інформаційна робота

Одним із головних засобів посилення потенціалу профспілкового руху є профспілкове навчання, тому обласний комітет приділяв велику увагу навчанню профспілкового активу державних установ області. Згідно щорічним планам роботи проводилися обласні семінари-навчання, у тому числі, виїзні на базі ДОТ Гагаріна. Семінари були різноманітні за тематикою: правове забезпечення, соціально-економічний захист членів профспілки, застосування законодавчих актів з охорони праці, зміни у пенсійному законодавстві, фінансова робота профспілок, актуальні проблеми молодіжної політики у профспілках, підвищення мотивації профспілкового членства, організація та проведення звітів і виборів у первинних та районних організаціях та інші.

Перед учасниками семінарів в основному виступали провідні спеціалісти обласного комітету та тренери Південного представництва центру Профспілок знань. Під час навчання профактиву використовувалися різні інтерактивні форми навчання, а саме: «круглі столи», ділові ігри, обмін досвідом роботи тощо. На семінарах також надавалася методична допомога профспілковому активу та спілчанам, скарбникам.

Також було організовано навчання профспілкового активу у рамках спільного проекту Профспілок державних установ України та Швеції.

Обкомом профспілки проведено понад 90 навчальних заходів, понад 2500,00 спілчан охоплено профспілковим навчанням. Фінансування профспілкового навчання склало  444 397,00 грн., з них за рахунок ДОТ Гагаріна – 191 361,00 грн., за рахунок ЦК Профспілки – 33 684,00 грн.

Бажаєте отримувати профспілкові новини першими?

    * надсилаємо тільки корисну інформацію / * ваші данні не потраплять до третіх лиць